Przeprowadzka firmy Ashland Poland Sp. z.o.o

Rozpoczęliśmy przeprowadzkę firmy Ashland Poland Sp. z.o.o która będzie realizowana w kilku etapach.

Niestety i szkoda że nie mogę dokładnie opisać wszystkich relokacji  ponieważ będą one ustalane z klientem na bieżąco po wykonaniu kolejnych. W załączeniu kilka zdjęć z pierwszej usługi. Do przewiezienia: dokumentacja, sprzęt komputerowy z 30 stanowisk, dokumentacja z archiwum, materiały biurowe i pomocnicze, 20 szaf, biurka. Usługa obejmuję pakowanie.

Na czym polega pakowanie ?  na takim zabezpieczeniu mienia aby dotarło w całości i bez uszkodzeń do miejsca przeznaczenia.

Różnorodność przedmiotów występujących w każdym biurze wymaga zastosowania odpowiednich materiałów i pracy doświadczonych pracowników.

Dobór właściwych opakowań stanowi kluczową sprawę podczas pakowania wyposażenia każdego biura. Od zastosowanych materiałów i umiejętności posługiwania się nimi zależy bowiem bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Dla naszych Klientów opracowaliśmy system kartonów przeznaczony do pakowania najpopularniejszych przedmiotów spotykanych w każdym biurze.

Do pakowania elementów nietypowych stosujemy indywidualnie przygotowane zabezpieczenia.

W naszej pracy wykorzystujemy również folię stretch, folię pęcherzykową, koce zabezpieczające czy płaty kartonowe o dużej powierzchni. Dzięki temu żaden element nie zostanie wysłany do transportu bez odpowiedniego zabezpieczenia.


Szukasz darmowej wyceny?

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon kontaktowy:

Miejscowość:

Termin przeprowadzki: