Przeprowadzka biura ARP

Dnia 21.02.2013 r. rozpoczęliśmy drugi i ostatni etap przeprowadzki ARP ( Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. to spółka akcyjna Skarbu Państwa istniejąca od 1991 roku wspierająca restrukturyzację polskich przedsiębiorstw).

Całość usługi obejmowała przeprowadzkę sześciu pięter biurowca, na dwa dwupiętrowe skrzydła nowo zaadaptowanego budynku w centrum Warszawy. Użyliśmy 2500 szt. kartonów  typu books do pakowania rzeczy osobistych, 482 kartony do pakowania sprzętu komputerowego, prawie 800 m bieżących bąbla i 45 kocy do zabezpieczania mienia przed uszkodzeniem. Usługa obejmowała częściowe pakowanie i rozpakowanie mienia na nowym adresie, niezbędnym było też użycie kartonów plombowanych do bezpiecznego przewozu dokumentów poufnych typu Archi Box w ilości 400 szt.

Przygotowania rozpoczęliśmy od spotkania z koordynatorami przeprowadzki na sali szkoleniowej w siedzibie firmy DTS mieszczącej się przy ul. Światowej 22 w Warszawie, na którym omówiliśmy strategię działania oraz ustaliliśmy godzinę rozpoczęcia szkolenia dla reszty pracowników które to odbyło się w siedzibie firmy ARP w dniu relokacji .Szkolenie trwało 45 min, po tym czasie każdy już wiedział co należy do jego obowiązków.

Aby przeprowadzka zakończyła się zgodnie z harmonogramem pracowaliśmy na dwóch adresach w składzie 58 osób, na usługę oddelegowaliśmy dwa auta ciężarowe wyposażone w windy załadowcze które to sprawnie kursowały pomiędzy adresami.

Relokacja zakończyła się w niedzielę około godziny 19:00.


Szukasz darmowej wyceny?

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon kontaktowy:

Miejscowość:

Termin przeprowadzki: