Przeprowadzka biura ARP

Klienci DTS Przeprowadzki to zarówno osoby prywatne, jak i ogromne korporacje o międzynarodowym zasięgu. Cieszymy się, że nasza oferta trafia do tak różnorodnych odbiorców.

Sporym wyzwaniem ostatnich tygodni była dla nas organizacja przeprowadzki jednego z największych banków w Polsce. Aby nie zakłócać funkcjonowania biura, zorganizowaliśmy ją w kilka kolejnych weekendów czerwca i sierpnia. Do naszych zadań należało pakowanie i przewiezienie sprzętu komputeroweego oraz przeniesienie 1099 stanowisk pracy. Szczególnie wymagającym zadaniem było przygotowanie do transportu i przewiezienie spakowanej dokumentacji.

Praca nad tym zleceniem wymagała od nas perfekcyjnej organizacji. Jesteśmy dumni, mogąc podziwiać jej rezultaty.

Z przyjemnością informujemy, że do grona zadowolonych klientów DTS Przeprowadzki dołączyła firma Allianz.

Jeden z największych polskich ubezpieczycieli zlecił nam kompleksową obsługę przeprowadzki do nowej siedziby. Realizacja tego zlecenia okazała się sporym wyzwaniem logistycznym, które wymagało od nas starannego planowania i szczególnej kontroli na każdym etapie realizacji. Dbając o to, by praca w firmie naszego zleceniodawcy przebiegała bez zakłóceń, przewoziliśmy rzeczy w weekendy. Przeprowadzka w firmie Allianz trwała kilka tygodni. W tym czasie przenieśliśmy sprzęt z około 700 stanowisk pracy.

Było to kolejne zlecenie realizowane na potrzeby tego klienta. Możemy być dumni z efektów naszej współpracy.

Informujemy, że w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy referencje od firmy Communication One Consulting, z którą mieliśmy przyjemność współpracować podczas kilku przeprowadzek.

Warto dołączyć do zadowolonych klientów firmy DTS Przyjemne Przeprowadzki!

Informujemy że w ostatnich dniach otrzymaliśmy referencje od Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., której przeprowadzkę realizowaliśmy na początku bieżącego roku.

Agencja Rozwoju Przemysłu oświadczyła, iż relokacja wykonana przez naszą firmę została zrealizowana na wysokim poziomie.

Dołącz do zadowolonych klientów DTS Przyjemne Przeprowadzki!

W kwietniu po raz kolejny zrealizowaliśmy wewnętrzną przeprowadzkę firmy Unilever Polska.

Relokacja odbyła się w obrębie jednej lokalizacji i była podzielona na 3 etapy. Zakres pracy wykonanych przez nasza firmę był bardzo szeroki. Obejmował między innymi: szkolenia dla ekipy kierowniczej, stworzenie strony internetowej nt. prac dla pracowników Unilever Polska, zabezpieczenie  całego mienia, a także sprzętu PC ,demontaż, montaż, a także wiele innych.

 

Oddelegowanych na każdy etap przeprowadzki, było około 15 pracowników firmy DTS.

 

 

Powierz nam swoją przeprowadzkę i dołącz do zadowolonych klientów firmy DTS Przyjemne Przeprowadzki!

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy przeprowadzkę stumetrowego domu prywatnego.

Usługa obejmuję przewóz ponad 30mb mienia klienta, co daje około 1,5 ciężarówki. Relokacja to tylko załadunek  przewóz i rozładunek mienia. Klient kilka dni wcześniej otrzymał komplet kartonów i samodzielnie spakował rzeczy do transportu. Do realizacji zlecenia zostało skierowanych pięć osób.

W dniu dzisiejszym przeprowadzamy jedną z Fundacji działającą w Warszawie.

Do przewiezienia pomiędzy adresami mamy 60cbm co daje 4 pełne auta o zabudowie kontenerowej o wymiarach 2,35 x 3,05 x 4,2. Ze względu na brak możliwości podjazdu auta ciężarowego na usługę dedykowaliśmy dwa samochody dostawcze. Usługa z pełnym pakowaniem, zabezpieczeniem, demontażem mebli i analogicznie rozpakowaniem i ponownym montażem. W trakcie trwania usługi podczas przerwy regeneracyjnej naszych pracowników rozmawialiśmy z klientem, czy jest zadowolony z dotychczasowej pracy naszych ludzi?, odpowiedz była twierdząca „ TAK” co nas bardzo ucieszyło. Relokacja zakończy się w dniu dzisiejszym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Rozpoczęliśmy przeprowadzkę firmy Ashland Poland Sp. z.o.o która będzie realizowana w kilku etapach.

Niestety i szkoda że nie mogę dokładnie opisać wszystkich relokacji  ponieważ będą one ustalane z klientem na bieżąco po wykonaniu kolejnych. W załączeniu kilka zdjęć z pierwszej usługi. Do przewiezienia: dokumentacja, sprzęt komputerowy z 30 stanowisk, dokumentacja z archiwum, materiały biurowe i pomocnicze, 20 szaf, biurka. Usługa obejmuję pakowanie.

Na czym polega pakowanie ?  na takim zabezpieczeniu mienia aby dotarło w całości i bez uszkodzeń do miejsca przeznaczenia.

Różnorodność przedmiotów występujących w każdym biurze wymaga zastosowania odpowiednich materiałów i pracy doświadczonych pracowników.

Dobór właściwych opakowań stanowi kluczową sprawę podczas pakowania wyposażenia każdego biura. Od zastosowanych materiałów i umiejętności posługiwania się nimi zależy bowiem bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Dla naszych Klientów opracowaliśmy system kartonów przeznaczony do pakowania najpopularniejszych przedmiotów spotykanych w każdym biurze.

Do pakowania elementów nietypowych stosujemy indywidualnie przygotowane zabezpieczenia.

W naszej pracy wykorzystujemy również folię stretch, folię pęcherzykową, koce zabezpieczające czy płaty kartonowe o dużej powierzchni. Dzięki temu żaden element nie zostanie wysłany do transportu bez odpowiedniego zabezpieczenia.

Usługa specjalistyczna polegająca na relokacji wewnętrznej maszyny ważącej ponad 250 kg.

Maszyna nosi nazwę Ploter jest to  komputerowe urządzenie peryferyjne, służące do pracy z dużymi płaskimi powierzchniami, mogące nanosić obrazy, wycinać wzory, grawerować itp. Ploterów używają głównie graficy komputerowi, poligrafowie i architekci.

Do relokacji zostało przeznaczone 5 osób, ograniczenia jakie napotkaliśmy to wąskie korytarze, brak możliwość przemieszczenia przez drzwi przejściowe oraz ciężar samego urządzenia. Samej maszyny nie można było postawić w pionie aby ułatwić manewrowanie i jedynym wyjściem był częściowy demontaż i montaż w miejscu docelowym.

Relokacja zakończyła się pozytywną oceną klienta.

Dnia 21.02.2013 r. rozpoczęliśmy drugi i ostatni etap przeprowadzki ARP ( Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. to spółka akcyjna Skarbu Państwa istniejąca od 1991 roku wspierająca restrukturyzację polskich przedsiębiorstw).

Całość usługi obejmowała przeprowadzkę sześciu pięter biurowca, na dwa dwupiętrowe skrzydła nowo zaadaptowanego budynku w centrum Warszawy. Użyliśmy 2500 szt. kartonów  typu books do pakowania rzeczy osobistych, 482 kartony do pakowania sprzętu komputerowego, prawie 800 m bieżących bąbla i 45 kocy do zabezpieczania mienia przed uszkodzeniem. Usługa obejmowała częściowe pakowanie i rozpakowanie mienia na nowym adresie, niezbędnym było też użycie kartonów plombowanych do bezpiecznego przewozu dokumentów poufnych typu Archi Box w ilości 400 szt.

Przygotowania rozpoczęliśmy od spotkania z koordynatorami przeprowadzki na sali szkoleniowej w siedzibie firmy DTS mieszczącej się przy ul. Światowej 22 w Warszawie, na którym omówiliśmy strategię działania oraz ustaliliśmy godzinę rozpoczęcia szkolenia dla reszty pracowników które to odbyło się w siedzibie firmy ARP w dniu relokacji .Szkolenie trwało 45 min, po tym czasie każdy już wiedział co należy do jego obowiązków.

Aby przeprowadzka zakończyła się zgodnie z harmonogramem pracowaliśmy na dwóch adresach w składzie 58 osób, na usługę oddelegowaliśmy dwa auta ciężarowe wyposażone w windy załadowcze które to sprawnie kursowały pomiędzy adresami.

Relokacja zakończyła się w niedzielę około godziny 19:00.


Szukasz darmowej wyceny?

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Telefon kontaktowy:

Miejscowość:

Termin przeprowadzki: